Your logistic & transport partner

aktuální nabídka pracovní míst

Prohlédněte si nabídku pracovních příležitostí u společnosti Slemr Spedition. Pokud Vás některá pozice zaujala, kontaktujte uvedenou osobu.

Dispečer MKD Plzeň

Společnost Slemr Spedition vypisuje výběrové řízení na pozici DISPONENT (DISPEČER) mezinárodní kamionové dopravy pro svou pobočku v Plzni

Náplň práce:

  • Navrhování optimálního druhu dopravy a dopravních prostředků.
  • Upevňování a rozvíjení vztahů a spolupráce se stálými a současnými zákazníky a partnery, zajišťování jejich informovanosti.
  • Stanovení harmonogramu nasazení a využití dopravních a manipulačních prostředků.
  • Posuzování a vyhodnocování efektivnosti dopravně přepravního procesu.
  • Vedení příslušné dokumentace a evidence.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe dopravního či ekonomického směru (vhodné i pro absolventa).
  • Praxe ve spedici, dopravě, logistice výhodou.
  • Znalost práce na PC.
  • Jazykové znalosti: AJ, NJ výhodou
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, důslednost, obchodní myšlení

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě.
  • Zajímavou a kreativní práci.
  • Zaškolení a odborná pomoc.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Mladý a přátelský kolektiv.
  • Příjemné pracovní zázemí.
  • Zaměstnanecké výhody.
  • Jistotu a zázemí stabilní české společnosti.

Kontakt:

Jana Neumaierová
tel.: 721 415 547
e-mail: jana.neumaierova@slemrspedition.com

Řidiči MKD

Nabízíme práci řidiče v mezinárodní kamionové dopravě, pro pobočku v Plzni a České Kamenici

Požadavky:

  • řidičské oprávnění C a E, profesní průkaz, praxe podmínkou

Kontakt:

pobočka Plzeň

pobočka Česká Kamenice:

Pavel Polášek

tel.: 724 096 044

e-mail. pavel.polasek@slemrspedition.com

Všeobecná účetní

Popis pozice:

  • vedení účetnictví
  • zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek a výkazů
  • zpracování DPH
  • spolupráce s auditory, daňovým poradcem a externími úřady
  • tvorba a udržování směrnic a systému účetnictví
  • zpracování a účtování faktur přijatých
  • zpracování statistických výkazů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví
  • praxe ve zpracovávání ročních závěrek
  • znalost daňové problematiky, orientace v zákonech
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost informačních systémů / účetních programů
  • systematický přístup a dobré komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, loajalita

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné dopravní a spediční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • další firemní výhody

Kontakt:
Šárka Kučerová
tel.: 602 295 056
e-mail: sarka.kucerova@slemrspedition.com