Your logistic & transport partner


Představení společnosti Slemr Spedition

Společnost Slemr Spedition s.r.o., se dlouhodobě zabývá tuzemskou i mezinárodní dopravou a logistickými službami. Mezi tyto služby patří zejména skladování zboží a celní projednání. Působíme v rámci celého světa, s primární orientací na evropské země.

Představení společnosti Slemr Spedition - ilustration

Pro přepravu zboží používáme především vlastní vozy, ale i smluvní dopravce. Ti jsou podrobováni velmi přísným výběrovým kritériím, aby kvalita jejich služeb dosahovala námi požadovaného standardu. Pojištění odpovědnosti dopravce je ve výši deseti miliónu korun.

Je pro nás samozřejmostí zákazníky průběžně informovat o tom, kde se jejich zásilka nachází prostřednictvím GPS monitoringu, včetně webového rozhraní pro zákazníky. Standardně přepravujeme zásilky „Just in Time“.

V oblasti zajišťování logistiky spolupracujeme s významnými společnostmi v České republice i v zahraničí. Neustále se snažíme získávat další spokojené klienty a nabídnout jim takový servis, který bude splňovat, nebo i převyšovat, jejich očekávání.

Naši pracovníci vám jsou k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naším cílem je spokojený zákazník, proto uplatňujeme přístup „Total Customer Care“.

Kontaktujte nás, rádi vám nabídneme naše služby.

© 2024 Slemr Spedition mezinárodní doprava

poptávkový formulářGDPR Cookies kontakty admin