Your logistic & transport partner


Skladování a logistika

Mezi logistické služby poskytované Slemr Spedition patří i skladování a související činnosti. Skladujeme v moderních skladových areálech v blízkosti dálničních tahů. Sklady jsou vybaveny regálovými systémy, které umožňují skladování různě velkých paletových zásilek.

Moderní skladování

Evidence skladů je prováděna elektronicky s pomocí paletových adres označených čárovými kódy. Součástí skladů jsou rampy pro vykládku a nakládku návěsů malých vodidel. Sklady jsou temperovány horkovzdušnými jednotkami. Zabezpečení je elektronické s nonstop ostrahou po dobu 24 hodin.

Samozřejmostí je sledování zásilky v průběhu přepravy, které je možné formou pravidelných reportů o pohybu zásilky, jejichž počet je závislý na délce přepravy (obvykle 2-3), nebo aktuálním dotazem na dispečink, ať už elektronickou formou nebo telefonicky.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům

Činnosti, které provádíme, kromě běžného skladování, jsou velmi variabilní a přizpůsobené potřebám zákazníka. Patří sem kompletace zásilek, rozdružování zásilek, balení, etiketování a další dle přání ukladatele zboží. Obsluha skladu je zajišťována v dvousměnném provozu, takže jsme schopni operativně reagovat na aktuální požadavky ve velmi krátkém čase. Manipulace se zbožím je prováděna vysokozdvižnými vozíky s různou nosností a retraky.

Služba navazující na skladování zboží je cross-docking. Cross-dockingem pokrýváme celou ČR. Rozvoz zboží zajistíme v jakémkoliv objemu od malých dodávkových vozidel po návěsové soupravy. Frekvence rozvozu je do 24 hodin v časech stanovených zákazníkem. Zboží je přímo ze skladu dopravováno na určené místo, bez dalšího meziskladování a překládání.

Jsme připraveni zákazníka uspokojit i při požadavku přepravy drobné kusové zásilky do zahraničí, v rámci celé Evropy. Některé směry zajišťujeme vlastními vozidly (např. SRN), jiné pokrývají naši smluvní partneři. I v případě přepravy zboží smluvním partnerem je garantem služby naše firma a přebíráme veškerou zodpovědnost od převzetí zásilky po dodání zákazníkovi. Převzetí i dodání zásilky probíhá v předem dohodnutých garantovaných časech.

Distribuční terminály skladování v rámci ČR:

  • Praha
  • Brno
  • Ostrava
  • Plzeň

© 2024 Slemr Spedition mezinárodní doprava

poptávkový formulářGDPR Cookies kontakty admin